bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Vážení klienti,
Chceli by sme sa s vami podeliť o skvelé správy. Ako jedna z mála spoločností poskytujeme riešenia monitorovania vozidiel pre autoškoly spĺňajúce všetky legislatívne požiadavky!

Podľa novely zákona o autoškolách č. 93/2005 Z.z. má byť každá autoškola do konca novembra 2016 vybavená identifikačným systémom vo výcvikových vozidlách, na trenažéroch a učebniach. My sme takéto riešenie pre autoškoly vytvorili.

Komplexné riešenie, ktoré sme vytvorili zahŕňa všetky požiadavky vyplývajúce z legislatívy. Zahŕňa identifikáciu žiakov a inštruktorov v učebniach, na trenažéroch a vo výcvikových vozidlách. Je vhodné pre všetky vozidlá, aj motocykle. Systém je dostupný nepretržite 24/7 prostredníctvom webaplikácie systém Dispečer alebo mobilnej aplikácie Mobilný Dispečer. Bližšie informácií o riešení pre autoškoly si môžete prečítať aj na našej webovej stránke.

Ak poznáte nejakú autoškolu vo Vašom okolí, ktorej by sme mohli pomôcť so zavedením identifikačného systému, budeme veľmi radi, ak nám o nej dáte vedieť. Prípadne ak máte známych pôsobiacich v tomto segmente, radi im zodpovieme otázky ohľadom zavedenia identifikačného systému.

Stačí nás kontaktovať telefonicky na čísle +421917 02 02 02 alebo mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Váš tím Dispečer

banner autoskoly