bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

V časti Dochádzka sme na základe vašich požiadaviek vykonali úpravy, vďaka ktorým bude už na prvý pohľad jasné, aký čas strávil žiak výcvikom na rôznych  dopravných prostriedkoch. Navyše, čas strávený na cvičisku je teraz farebne odlíšený.

Umožňuje vaša autoškola robiť si kurz pre rôzne typy vozidiel? Pokiaľ áno, tak práve vy mimoriadne oceníte nové grafické znázornenie praktickej výučby na viacerých dopravných prostriedkoch. Pokiaľ si v časti Kurzy definujete nový kurz, ktorý má za úlohu naučiť vašich žiakov jazdiť na viacerých typoch dopravných prostriedkov, zobrazia sa vám ikonky všetkých vybraných vozidiel v časti Dochádzka pod sebou.

Aby toto znázornenie fungovalo korektne, je potrebné pri definovaní nového kurzu vyplniť počet plánovaných odjazdených hodín pre každé vozidlo osobitne. Nová podoba výučby v systéme Dispečer prináša oveľa väčší prehľad a vy už nemusíte dodatočne pátrať po tom, aké vozidlo sa skutočne skrýva za jednotnou ikonkou auta. Nové miniatúry vám to ukážu okamžite.   

Ďalšou užitočnou novinkou je rozlišovanie času stráveného na cvičisku a v skutočnej premávke. Ohraničenie času jazdy, počas ktorej bol žiak na cvičisku je v Dochádzke odteraz znázornené modrou farbou. Zelené vyfarbenie, na ktoré ste boli zvyknutí doteraz, zostáva relevantné pre jazdu mimo cvičiska. Pokiaľ sa vám pri žiakovom mene objaví ružový pásik, znamená to, že jazda nebola odjazdená správne (trvanie kratšie ako 30 minút alebo dlhšie ako 3x45 minút).

Veríme, že spomínané zmeny si rýchlo osvojíte a poskytnú vám ešte lepší prehľad pri práci so systémom Dispečer.