bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Nedávno sme Vás informovali o možnosti prepojiť si Váš interný systém so systémom Dispečer prostredníctvom tzv. API rozhrania. Získate tak na vyžiadanie údaje o Knihe jázd alebo aktuálnom stave vybraného vozida. Povieme vám, ako na to!

API rozhranie (application programming interface) dovoľuje systému Dispečer komunikovať s ďalším interným alebo externým systémom. Prostredníctvom tohto rozhrania sa odosielajú na vyžiadanie dáta o aktuálnom stave vozidla, GPS bodoch, vodičoch ako aj kniha jázd vozidla. Takto si môžete obohatiť Vaše vlastné systémy a štatistiky o údaje z vozidla.

Prepojenie si vytvoríte v Nastaveniach systému Dispečer (Nastavenia – Prepojenie systémov).

Stačí zadať názov prepojenia, skupiny vozidiel (rovnaký ako prepojenie) a použiť automaticky vygenerovaný API kľúč. Ten funguje ako prihlasovanie do vzdialeného prístupu do systému Dispečer. Po uložení API prepojenia v systéme Dispečer je ešte potrebné pridať konkrétne vozidlá do novovytvorenej skupiny vozidiel (názov prepojenia).

Viac informácií nájdete v príručke o API v systéme Dispečer alebo na našej stránke.

API diagram2

Pre bližšie informácie kontaktujte našu Zákaznícku podporu na +421918 88 55 88 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..