bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Monitorovací systém Dispečer disponuje viacerými prepojeniami s rôznymi systémami tretích strán. Prostredníctvom týchto prepojení sa na vyžiadanie poskytujú informácie o aktuálnej polohe a stave vozidla. Údaje o preprave, ktorú realizuje dané vozidlo sú tak transparentné a spoľahlivé.

Prepojenie systémov sa realizuje so systémami spoločností: GEFCO, TimoCom, CS Cargo, Schenker, DHL Express, DHL Freight, DHL Logistics, Kuehne und Nagel a LKW Walter.

Ako vytvoriť prepojenie

  1. Kliknete na tlačidlo v hlavnom menu „Nastavenia“.
  2. V paneli na pravej strane kliknete na poswlednú položku „Prepojenie systémov".
  3. Zobrazí sa ponuka systémov, s ktorými je možné prepojiť systému Dispečer.
  4. Zaškrtnite políčko „Aktívny“ pri systéme s ktorým chhcete prepojiť systém Dispečer a stlačte tlačidlo „Uložiť“.
  5. Automaticky sa v systéme vytvorí skupina vozidiel s názvom konkrétnej spoločnosti.
  6. Systém Vás následne upozorní, že je potrebné naplniť túto skupinu vozidlami, ktoré majú byť so spoločnosťou prepojené.
  7. Novovytvorenú skupinu vozidiel nájdete v Nastavenia - Správa vozidiel - Zoznam skupín vozidiel. Vozidlá, ktoré chcete prepojiť presuňte z ľavého okna do pravého. Pod tabuľkou zaškrtnite „Napĺňanie skupiny v zozname vozidiel“ a stlačte Uložiť.
  8. Kliknite na Nastavenia - Podstránky - Zoznam vozidiel a presuňte názov tohto stĺpca z ľavej do pravej tabuľky a dajte Uložiť.
  9. V zozname vozidiel sa zobrazí stĺpec, v ktorom stačí zaškrtnúť políčko pri konkrétnom vozidle, čím sa aktivuje pre prepojenú spoločnosť.

Okrem prepojenia so špedičnými spoločnosťami si môžete systém Dispečer prepojiť s iným Vašim externým/interným systémom prostredníctvom univerzálneho API rozhrania. Prostredníctvom tohto rozhrania sa odosielajú na vyžiadanie dáta o aktuálnom stave vozidla, GPS bodoch, vodičoch ako aj kniha jázd vozidla. Takto je možné prepojiť systém Dispečer s akýmkoľvek ďalším systémom. Príručku pre vytvorenia prepojenia nájdete priamo v systéme Dispečer.


Pre bližšie informácie kontaktujte našu Zákaznícku podporu na +421918 88 55 88 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..