bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

V reporte Vyhodnotenie štýlu jazdy vodiča nájdete nový graf, ktorý vám prezradí, ako sa mení jazdný štýl vodiča, či sa zlepšuje alebo zhoršuje.

Vyhodnotenie štýlu jazdy slúži na sledovanie správania vodiča a jeho spôsobu riadenia vozidla. Priamo z palubného počítača vozidla sa zaznamenávajú štatistické údaje ako miera stláčania plynového pedála, otáčky motora, rýchlosť, zrýchľovanie/spomaľovanie, spotreba, práca s prídavnými systémami vozidla (brzda, tempomat) a pod. Následne sa zbierané dáta spracujú a zobrazia vo forme hodnotenia od 1-5 (1-najlepšie).

Novinkou je graf, ktorý zobrazuje vývoj hodnotení jednotlivých parametrov za vybrané časové obdobie. Môžete si tak z dlhodobého hľadiska odsledovať, ako sa vyvíja jazdný štýl vodiča. V grafe si môžete zobraziť priebeh všetkých parametrov alebo len zvolených. Na výber sú parametre - akcelerácia, rýchlosť, plynový pedál, spotreba, otáčky a motor naprázdno.

 Pre bližšie informácie kontaktujte našu Zákaznícku podporu na +421918 88 55 88 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..