bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Z hľadiska zabezpečenia konzistentnosti a nemennosti Vašich dát evidovaných v reporte Kniha jázd, sú staršie jazdy systematicky schvaľované. Spolu s jazdami sú schvaľované náklady spojené s palivom a adblue. Čo to znamená v praxi?

V praxi to znamená, že napríklad upravovať záznam o vodičovi pri jazde alebo importovať náklady za palivo môžete do 16.4.2017 spätne. Systém totiž predpokladá, že všetky úkony spojené so správou jázd, vodičmi, či nákladmi ohľadom tankovaní za staršie obdobie už máte v poriadku a pouzatvárané. Tieto údaje by už nemalo byť možné editovať, dopĺňať ani vymazávať.

Schváliť Knihu jázd a náklady môžete aj za skoršie obdobie. Keďže je to zásah do údajov, mal by byť schvaľovaním poverený len príslušný používateľ. Máte tak istotu, že záznamy, ktoré boli skontrolované nebudú už upravované ani vymazané.

Poznámka: Schválené jazdy sú označené v Knihe jázd „Áno“ v stĺpci „Schválená“. Ak tento stĺpec nemáte zobrazený, stačí si ho aktivovať v nastaveniach stránky Kniha jázd. To isté platí aj pre údaje  Agenda – Náklady, kde sú zobrazené všetky zaevidované náklady k vozidlám a teda i náklady typu „Palivo“ a „Adblue“, ktoré sa schvaľujú.