bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Report Cestovné náhrady vytvára podklady pre účtovnícke a ekonomické oddelenie firiem. Výpočet cestovných náhrad a stravného trvá niekoľko sekúnd, čo je nezanedbateľná úspora času oproti manuálnemu počítaniu diét a stravného zamestnancami firiem.

Systém výpočtu cestovných náhrad je napojený na sadzobník Ministerstva financií a každá zmena sadzobníka a menového kurzu sa v systéme Dispečer automaticky zohľadní. Údaje potrebné k výpočtu cestovných náhrad sú zobrazené v prehľadnom výpise v systéme, kde ich môžete podľa potreby upravovať.

V systéme Dispečer sa cestovné náhrady vytvárajú pre konkrétneho vodiča na základe údajov evidovaných v Knihe jázd a Dochádzke vodičov. Práve report Dochádzka vodičov je novinkou pri výpočte cestovných náhrad, kde dokážete nastaviť dochádzku vodiča a doplniť do nej dni, kedy bola napríklad čerpaná dovolenka alebo PN. Následne sa pri výpočte cestovných náhrad nastavená dochádzka zohľadní.

Cestovné náhrady je možné vygenerovať za ľubovoľné obdobie pre konkrétneho vodiča a jednoducho si ich exportovať do PDF a vytlačiť.

Výpočet cestovných náhrad je komplexný nástroj vhodný pre každý typ firmy a spĺňa všetky potreby spojené s kalkuláciou a uplatnením cestovných náhrad vodičom.

 

Pre bližšie informácie kontaktujte našu Zákaznícku podporu na +421918 88 55 88 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..