bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Vďaka novému reportu vidíte prehľadný zoznam vodičov, ktorí majú dostať diéty. Všetky cestovné náhrady si odteraz môžete pregenerovať a vytlačiť z jediného miesta.

Nový report s názvom „Cestovné náhrady - sumár“ vám poskytne pohľad na to, ktorým vodičom je potrebné v danom mesiaci vyplatiť cestovné náhrady. Pri počítaní diét za minulý mesiac jednoducho vo filtri zvolíte možnosť „Všetci vodiči“ a automaticky sa vám vygeneruje report zobrazujúci zoznam vodičov po riadkoch s celkovým odjazdeným časom ako i sumou na vyplatenie. Vodiči, ktorí nemajú nárok na diéty, nie sú v tomto reporte zahrnutí. Pokiaľ vám vyhovuje iný ako mesačný prehľad, stačí, ak si vyberiete konkrétne časové rozpätie vo filtri.

Nový report vám prináša aj informácie o celkovom čase jazdy a o nočnej jazde každého vodiča. Vidíte v ňom aj sumu za diéty a za prípadné vreckové, a to pre každého vodiča zvlášť, ale aj dokopy. Tento report vás taktiež upozorní, že vodič nemá správne vyplnený prechod cez hranice, alebo že sa mu prekrývajú jednotlivé jazdy. Pokiaľ sa takáto situácia vyskytne, veľmi rýchlo viete potrebné informácie doplniť kliknutím na príslušnú ikonku priamo v reporte. Ďalej je možné pregenerovať si diéty pre daného vodiča, pozrieť si všetky potrebné detaily v súvislosti s cestovnými náhradami a taktiež si tento prehľad uložiť do počítača alebo vytlačiť.

Veríme, že Sumárny report diét vám ušetrí nielen čas, ale aj nemalé náklady za administratívu pri počítaní cestovných náhrad vodičov. V prípade akýchkoľvek otázok, prosím, kontaktujte oddelenie zákazníckej podpory na telefónnom čísle 0918 885 588 alebo e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..