bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Naši zákazníci, majú prostredníctvom monitorovacieho systému Dispečer možnosť prepojiť svoje vozidlá so spoločnosťami DHL, Kuehne+Nagel a LKW Walter. Najnovšie je možné prepojiť vozidlá aj so spoločnosťou Schenker.

Postup pri sprístupnení vozidiel dopravcu, ktorý má systém Dispečer.sk a chce ich poskytnúť spoločnosti Schenker:

1. Po prihlásení do monitorovacieho systému Dispečer je potrebné kliknúť na tlačidlo „Nastavenia" v hlavnom menu. V lište napravo ďalej kliknúť na Správu vozidiel - Zoznam skupín vozidiel.

2. Zobrazí sa tabuľka s vašimi skupinami vozidiel v prvom stĺpci a so zoznamom vozidiel pre každú skupinu v druhom stĺpci. Pokiaľ sa v tabuľke skupín vozidiel nachádza skupina s názvom „SCHENKER" kliknite na názov tejto skupiny a pokračujte bodom číslo 6.

3. Pokiaľ sa v tabuľke nenachádza skupina vozidiel s názvom „SCHENKER" vyplňte v dolnej časti stránky názov novej skupiny vozidiel Schenker a kliknite na tlačidlo „Vytvoriť". Názov skupiny musí byť napísaný presne tak ako je uvedené v tomto bode!

4. Otvorí sa nová stránka so skupinou vozidiel „SCHENKER". V ľavom okne s názvom „Všetky vozidlá", to sú vozidlá dopravcu, ktoré sú k dispozícii a v pravom okne s názvom „Vozidlá skupiny" sú vozidlá, ktoré už sú pridelené ku skupine vozidiel Schenker.

5. V ľavom okne kliknite na vozidlo, ktoré chcete presunúť do skupiny a kliknite na ikonku šípky, ktorá smeruje zľava doprava. Takýto postup opakujte dovtedy, pokiaľ v pravom okne nie sú všetky vozidlá, ktoré chcete poskytnúť danej spoločnosti.

6. Po potvrdení zmien tlačidlom Uložiť sa pridajú Vaše vozidlá do danej skupiny.