bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Potrebujete informovať svojich klientov o tom, kde sa nachádza vozidlo s ich tovarom? Vytvorte im prostredníctvom systému Dispečer Dočasný prístup k vozidlu. 

Vytvorenie dočasného prístupu je jednoduché a trvá pár sekúnd. Je len na Vás, čo všetko umožníte svojmu klientovi sledovať. Môžete mu poskytnúť buď len údaje o aktuálnej polohe alebo aj prejdenej trase a prestávkach vozidla. Dočasný prístup sa vytvára na dobu určitú, po uplynutí ktorej už do systému nie je prístup možný. Prístup je možné poskytnúť klientovi v slovenskej a anglickej jazykovej verzii.

Pre zobrazenie informácii o vozidle Váš klient nebude potrebovať žiadne prihlasovacie údaje. Dočasný prístup sa dá odoslať na mail, kde sa klinutím na odkaz zobrazí stránka s monitorovaným vozidlom. Zákazník tak prostredníctvom dočasného prístupu vie o každom pohybe vozidla a tovaru.

certifikt

Pre bližšie informácie kontaktujte našu Zákaznícku podporu na +421918 88 55 88 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..