bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Zvizualizovali sme naplánované prepravy Vašich vozidiel! Všetky vytvorené prepravy nájdete zobrazené na Dispečerskej plachte v module Prepravy. Nenahraditeľný pomocník Vám ušetrí čas pri organizovaní Vašich vozidiel a zabezpečí prehľad nad prepravami.

Modul riadenia prepráv je doplnkovou funkciou systému Dispečer a je určený predovšetkým dopravným a špedičným spoločnostiam. Jeho úlohou je zjednodušiť proces organizácie prepráv. Zabezpečuje administratívne úkony spojené s vytváraním objednávok, prepráv, faktúr, finančných a logistických reportov. Umožňuje evidovať klientov a zaznamenávať cenu i náklady konkrétnej prepravy. Navrhne optimálnu trasu medzi jednotlivými destináciami a informuje o ušetrenom čase a kilometroch. Celý priebeh prepravy je nepretržite sledovaný. Ak sa vyskytne neštandardná situácia, môže byť o nej používateľ informovaný prostredníctvom alarmov a upozornení (napr. vybočenie z plánovanej trasy, otvorenie dverí nákladného priestoru mimo zóny, neskorý príchod na miesto nakládky,...).

Dispečerská plachta, nová funkcia Modulu riadenia prepráv, ponúka prehľadné zobrazenie prepráv pre konkrétne vozidlá na časovej osi. Priamo na plachte je možné vytvárať a editovať prepravy. Každý zobrazený záznam obsahuje informácie o trase, čase príchodov do destinácii a priebeh prepravy (aká časť je už zrealizovaná). Súčasťou Dispečerskej plachty je aj zoznam EČV vozidiel, pre ktoré je možné naplánovať prepravu. Údaje v plachte sú automaticky aktualizované a synchronizované.

Viac informácii o Dispečerskej plachte nájdete v článku, ktorý sme uverejnili v časopise Transport a logistika 10/2015.

Dispečerská plachta

 

Pre bližšie informácie kontaktujte našu Zákaznícku podporu na +421918 88 55 88 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..