bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Neviete, ktoré vozidlo bude pre vašu prepravu najvhodnejšie? Nevadí! Toto rozhodnutie pokojne odložte na neskôr.

Jednou z najvyužívanejších častí v Module riadenia prepráv je Dispečerská plachta. Ide o mimoriadne prehľadný nástroj na vytváranie a editovanie prepráv.

Vytvorenie prepravy v Dispečerskej plachte bolo doteraz viazané na konkrétne vozidlo. Odteraz už nemusíte s plánovaním prepravy čakať na to, pokiaľ budete vedieť, ktoré vozidlo prepravu zrealizuje. Stačí, ak prepravu vytvoríte v riadku  s názvom „Nezaradené“.

Akonáhle sa pre konkrétne vozidlo rozhodnete, jednoducho posuniete priamo na Dispečerskej plachte vybranú prepravu z „Nezaradených“ do riadku k príslušnému vozidlu. Hotovo! V zozname prepráv sa všetko ostatné prepíše automaticky.

Pri plánovaní prepráv niekedy nastáva situácia, keď dispečer až neskôr zistí, že vozidlo, ktoré malo tovar prepravovať, nie je z rôznych príčin k dispozícii. V takomto prípade je nutné priradiť prepravu k inému vozidlu. V Dispečerskej plachte nie je nič jednoduchšie! Stačí, ak posuniete prepravu podobným spôsobom ako v predchádzajúcom prípade. Systém urobí všetko ostatné za vás aj v ostatných častiach Modulu riadenia prepráv. 

Intuitívne priraďovanie prepráv prostredníctvom Dispečerskej plachty šetrí váš čas a takýto postup je jednoduchší ako kedykoľvek predtým.