bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Všetky typy monitorovacích jednotiek modelov 2015 sú do konca roka zlacnené na polovicu! Využite jesennú akciu a získajte kvalitný slovenský produkt. Ponuka platí len do vypredania skladových zásob!

Monitorovaním vozidla si zabezpečíte nepretržitú ochranu a dohľad nad vozidlom. Váš majetok máte pod kontrolou doma aj v zahraničí 24 hodín denne. Vozidlá môžete sledovať prostredníctvom webovej a mobilnej aplikácie.

Okrem informácií o aktuálnej polohe a stave vozidla sa zaznamenávajú štatistické údaje o vozidle (stav kilometrov, rýchlosť, stav a spotreba paliva, teplota motora). K dispozícii máte aj hodnotenie jazdného štýlu vodiča (využívanie optimálnych otáčok motora, stláčanie plynového pedálu, brzdenie, akcelerácia, rýchlostné profily jazdy, využívanie pomocných systémov a pod.).

Využiť môžete automaticky generovanú elektronickú Kniha jázd, podrobný report o zmenách PHM, vytvorené podklady pre cestovné náhrady a rozúčtovanie súkromných a služobných jázd. Vždy viete, ktorý vodič na vozidle jazdí alebo aká je teplota vo vozidle.

Systémový autoalarm stráži polohu vozidla a upozorní vás na každú zmenu. A to buď v systéme, mobilnej aplikácii, emailom alebo aj SMS. Ak vozidlo neočakávane zastane, neoprávnene parkuje, dôjde k odpojeniu autobatérie alebo podozrivému úbytku paliva ste o vzniknutej situácii včas informovaný. V prípade, že napriek všetkým bezpečnostným opatreniam dôjde ku krádeži vozidla, môžete ho na diaľku deaktivovať.

Špeciálna akcia na monitorovacie jednotky, ktorú sme prezentovali aj v Hospodárskych novinách, či časopise Transport a logistika, je platná do vypredania zásob. Potom budú k dispozícii už len modely určené pre rok 2016.

Ak máte záujem o vytvorenie cenovej ponuky, kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie na tel. čísle +421917 55 77 55, +421905 97 05 90, na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo prostredníctvom kontaktného formulára Vaše riešenie.

jesenna akcia