bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Určite ste si všimli že v Zozname vozidiel sa udiala menšia zmena. Vylepšili sme ho, je rýchlejší, poskytuje oveľa viac informácií a akcií, ktoré je možné z neho realizovať. Získate okamžitý prístup k dôležitým informáciám a lepší prehľad o stave Vašich vozidiel. Objavili ste už všetky novinky?

Na stránke Zoznam vozidiel  sa nachádza zoznam všetkých monitorovaných vozidiel s aktuálnymi informáciami o vozidle ako je stav, poloha, rýchlosť, EČV, popis, atď. Kliknutím na riadok konkrétneho vozidla sa zobrazí jeho poloha na mapke vpravo. Novinkou je, že označený riadok zostane žltý, čím viete, s ktorým vozidlom pracujete.

Priestor pod malou mapou

V spodnej časti je zobrazený Graf vyťaženosti vozidla za posledných 24 hodín. Novinkou je, že pod mapou sa zobrazí informácia, koľko vozidiel je v jazde a koľko z nich stojí. Pod grafom vyťaženosti môžete nájsť aj ďalšie informácie ako údaje o prvom a poslednom pohybe vozidla, dĺžke poslednej prestávky, čase práce a pod.

Nastavenia Zoznamu vozidiel

Ďalšou novinkou je, že nastavenie Zoznamu vozidiel sa presunulo priamo na podstránku. V pravom hornom rohu sa nachádza ikona kľúča, kde je možné nastaviť stĺpce, ktoré chcete mať zobrazené v Zozname vozidiel ako aj ich poradie. Nastavenia sa skladajú z 3 záložiek – Pohľady, Používateľské nastavenie, Všeobecné nastavenia. Tu je možné nastaviť poradie stĺpcov v zozname vozidiel, nastaviť formát zobrazovaných údajov a pod. Úplnou novinkou v zozname vozidiel je možnosť umiestniť na samostatnú záložku aj ľubovoľnú skupinu/-y vozidiel, ktorú chcete sledovať. Tú si môžete zobraziť kliknutím na Používateľské nastavenia v ikonke kľúčika. Zoznam vozidiel máte tiež možnosť exportovať do súboru PDF.  

Nové úkony v Zozname vozidiel

V Zozname vozidiel je možné kliknúť pravým tlačidlom myši na konkrétny riadok a vykonať tak rýchlu akciu s daným vozidlom.

V zozname návesov sa pri kliknutí pravým tlačidlom myši zobrazí toto menu:

Aj v novom Zozname vozidiel máte možnosť odoslať správcovi systému otázku, pripomienku či nápad na vylepšenie systému Dispečer.sk. Stačí kliknúť na ikonku panáčika, ktorá sa nachádza na pravej hornej časti stránky. Do formulára, môžete pridať aj prílohu, vybrať konkrétne vozidlo, ktorého sa pripomienka týka. Vedľa ikonky panáčika nájdete ikonku s otáznikom, ktorá obsahuje pomocníka k stránke vo formáte PDF.

Informácie o vozidle

Zmeny nastali aj v informáciách o vozidle. Ikonky sú farebne rozlíšené a obsahujú aj servisné udalosti vozidla. Informácie o vozidle sa zobrazia po kliknutí na ikonku "i" v ľavom stĺpci Zoznamu vozidiel. Táto ikonka sa farebne mení podľa toho, či sa pri vozidle nenachádzajú nejaké servisné udalosti.

modrá - k vozidlu nie sú evidované žiadne servisné udalosti

oranžová - pri vozidle je evidovaná blížiaca sa servisná udalosť

červená - pri vozidle je evidovaná už zmeškaná servisná udalosť

Informácie o vozidle obsahujú základné technické informácie o vozidle, aktuálne informácie o stave vozidla, o vodičovi.

 Pre bližšie informácie kontaktujte našu Zákaznícku podporu na +421918 88 55 88 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..