bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Dispečerská plachta v Module riadenia prepráv vám odteraz bude slúžiť aj na posielanie správ vodičom. Rýchlo, jednoducho a prehľadne. 

Plánovanie prepráv prináša množstvo neočakávaných situácií a niekedy je vzácna každá minúta, najmä ak preprava už prebieha. A práve v takýchto momentoch dispečer ocení, že vodičovi môže poslať správu priamo z Dispečerskej plachty. Nakoľko v tomto prostredí hneď vidíte, ktoré vozidlo prepravu uskutočňuje, stačí, ak kliknete pravým tlačidlom myši kdekoľvek na páse znázorňujúcom prepravu a zvolíte možnosť „Poslať správu na vozidlo“.

Otvorí sa vám nové okno s názvom „Nová správa“, v ktorom máte automaticky predvoleného príjemcu, teda vodiča vozidla, ktorý realizuje vami zvolenú prepravu. Teraz už len stačí napísať správu do časti „Obsah správy“, prípadne pripojiť vybrané prílohy. Po kliknutí na „Odoslať“ sa správa okamžite zobrazí vodičovi v jeho mobilnom termináli.

Pokiaľ chcete poslať správu viacerým vodičom, v ľavej časti okna vyberiete vozidlá, pre ktoré je váš oznam relevantný a symbolom „+“ alebo dvojklikom ich presuniete do pravej časti, ktorá zobrazuje príjemcov správy.

Pokiaľ ešte nepatríte k množstvu spokojných klientov, ktorí využívajú Modul riadenia prepráv, kontaktujte zástupcov nášho obchodného oddelenia na telefónnom čísle 0905 970 590 alebo e-mailom na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., kde vám radi odpovieme na všetky vaše otázky.