bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Mobilný terminál ako multifunkčný nástroj zabezpečuje komunikáciu medzi vodičom a dispečerom, obsahuje v sebe navigáciu a fotoaparát. Na základe Vašich požiadaviek sme rozšírili funkcionalitu mobilného terminálu v oblasti práce s vyhotovenými obrázkami.

Obrázky, ktoré sa zhotovia prostredníctvom mobilného terminálu slúžia väčšinou ako dokumentácia v prípade škodovej udalosti na vozidle alebo prepravovanom tovare. Vodiči využívajú mobilný terminál aj vtedy, keď potrebujú odoslať dispečingu materiály a dokumenty spojené s prepravou tovaru. Keďže zhotovovanie obrázkov prostredníctvom mobilného terminálu nie je žiadnym spôsobom limitované, doplnili sme možnosť vymazať nepotrebné obrázky z mobilného terminálu. Pre zobrazenie detailov na prijatej alebo zhotovenej fotodokumentácii si môžete obrázky podľa potreby približovať a odďaľovať.

Všetky spomínané funkcie už v súčasnosti nájdete vo svojom mobilnom termináli.

zoom

Pre bližšie informácie kontaktujte našu Zákaznícku podporu na +421918 88 55 88 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..