bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Systém Dispečer je na trhu už viac ako 10 rokov a jeho hlavnou úlohou je zefektívnenie práce podnikov rozličných veľkostí a zameraní.

V posledných rokoch je jasne badateľný trend, že sledovanie vozidiel online sa ani zďaleka netýka len veľkých dopravných spoločností. Majitelia a správcovia firiem čoraz viac objavujú výhody monitorovania osobných aj úžitkových automobilov a mnohí z nich si už svoje podnikanie bez kvalitného monitorovacieho systému ani nevedia predstaviť. V tomto smere je dôležité vybrať si osvedčeného partnera, ktorý svojou spoľahlivosťou a neustálou inovatívnosťou vie svojmu zákazníkovi poskytnúť všetko, čo potrebuje.

Systém Dispečer je na trhu už viac ako 10 rokov a jeho hlavnou úlohou je zefektívnenie práce podnikov rozličných veľkostí a zameraní. S Dispečerom totiž svojej firme ušetríte nielen čas, ale aj finančné prostriedky vynakladané na prevádzku vašej spoločnosti. Systém Dispečer je užitočný pre všetky typy vozidiel, je dostupný nonstop a je možné sa doň prihlásiť pomocou webovej i mobilnej aplikácie.

S Dispečerom získavate okrem špičkového systému na sledovanie polohy vozidiel v reálnom čase aj nepretržité informácie o prevádzke svojich automobilov. Na základe údajov z palubného počítača systém generuje detailné štatistiky o jazde vodiča. Okrem nevyhnutného základu – automaticky generovanej Knihy jázd - medzi ne patrí napríklad vyhodnotenie spotreby PHM, sledovanie nákladovosti vozového parku, hodnotenie štýlu jazdy, hospodárnosť využívania motora či sledovanie návštevnosti danej destinácie.

So systémom Dispečer môžete údaje o svojom vozidle sledovať okamžite, a to aj priamo na mape. Na nej sa zobrazuje aktuálna poloha vozidla a trasy za zvolené obdobie. A pokiaľ vaši zamestnanci využívajú vozidlá aj na súkromné účely, nie je nič jednoduchšie ako prepnúť medzi súkromnou a služobnou jazdou. Správcovia vozového parku ďalej ocenia, že systém vás automaticky upozorňuje na potrebu servisných zásahov. Komplexná evidencia pneumatík a sledovanie termínov pre údržbu vozidla už nebudú predstavovať žiadny problém. Aby vaše autá boli vždy v bezpečí, systém Dispečer poskytuje možnosť nastaviť si systémové alarmy a upozornenia či funkciu stráženia polohy vozidla presne podľa individuálnych potrieb užívateľa.

Pozostáva váš vozový park aj z úžitkových automobilov? V tom prípade máte k dispozícii už spomínanú Knihu jázd, detailné štatistiky z palubného počítača o priebehu jazdy, spotrebe či rýchlosti a štýle jazdy vodiča. Sledujú sa náklady na PHM aj prevádzku vozidla a termíny údržby. Základom monitorovania úžitkových vozidiel je zároveň poskytovanie okamžitých informácií o vozidle, náklade i vodičovi. Dispečeri a vodiči dokážu spolu komunikovať online prostredníctvom aplikácie v mobilnom termináli nainštalovanom vo vozidle. Do terminálu je možné odoslať pokyny k preprave a konkrétne stanovenej trase. Vodič môže navyše využívať navigáciu priamo v termináli.

Pre ochranu vozidla a taktiež prepravovaného nákladu poskytuje systém Dispečer množstvo alternatív aj pre úžitkové vozidlá. Bezpečnosť prepravovaného tovaru je možné zvýšiť pomocou dverných snímačov nainštalovaných na dverách nákladného priestoru a tlačidla „PANIK“ umiestneného v kabíne vodiča. Pre špecifický teplocitlivý tovar poskytuje systém možnosť nepretržitého sledovania teploty v nákladnom priestore cez teplotné senzory. Podľa údajov z týchto senzorov potom systém Dispečer ponúkne užitočné reporty a grafy zobrazujúce teplotné zmeny. Všetky neštandardné udalosti sú zaznamenané vo forme alarmov a upozornení a používateľ je o nich okamžite informovaný prostredníctvom webovej a mobilnej aplikácie, prostredníctvom SMS alebo e-mailom.

Systém Dispečer predstavuje neoddeliteľnú súčasť firemného vozového parku už pre tisícky našich spokojných zákazníkov. Pokiaľ si chcete uľahčiť prácu a pritom ušetriť finančné prostriedky aj vy, kontaktujte nás na tel. čísle 0917 02 02 02 alebo e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

 Stiahnuť článok v .pdf