bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Mobilný vodič je špeciálna mobilná aplikácia vyvinutá pre potreby vodiča mať o svojom vozidle aktuálne informácie. Vodičovi umožňuje skontrolovať si stav svojho vozidla kdekoľvek. Stačí len pripojenie na internet a mobilné zariadenie, ktorým sa vodič do aplikácie prihlási.

Aplikácia Mobilný vodič je určená pre mobilné zariadenia s OS Android. Vodič sa do aplikácie prihlasuje prostredníctvom prihlasovacích údajov, ktoré sú pre každého používateľa jedinečné. Pri výbere konkrétneho vozidla sa vodič automaticky na toto vozidlo aj prihlási, čo následne zobrazí aj systém Dispečer. Úvodná obrazovka mobilnej aplikácie sa skladá zo základných informácií o vozidle a možností zobraziť si Mapu, Knihu jázd, SprávyNáklady spojené s vozidlom.

Mapa

Na Google mape sa zobrazí aktuálna poloha vozidla. Na mape je možné si zmeniť pohľad na satelitné/terén a zobraziť aj premávku.

 

Kniha jázd

V knihe jázd sa zobrazujú všetky jazdy daného vozidla po dňoch s dĺžkou ich trvania, dĺžkou trasy, časom státia, názvom destinácií a menom vodiča, ktoré tieto jazdy absolvoval. Ak sa z vozidla snímajú štatistické údaje, zobrazuje sa aj vyhodnotenie štýlu jazdy vodiča a údaj o spotrebe za danú jazdu.

Správy

Vodiči si medzi sebou v tejto aplikácii môžu posielať správy, dispečer môže vodičovi poslať aj trasu s inštrukciami. Vodič môže zase dispečerom poslať potrebné materiály alebo fotodokumentáciu v prílohe.

Náklady

Všetky náklady spojené s vozidlom týkajúce sa tankovaní, údržby a iných poplatkov sú  evidované v reporte Náklady v systéme Dispečer. V aplikácii Mobilný vodič, ich môže pridávať aj samotný vodič.

Ďalšie možnosti

Kliknutím na ikonku autíčka v ľavom hornom rohu aplikácie sa zobrazí bočný panel s ďalšími možnosťami. Z neho je možné prekliknúť sa priamo do mapy alebo správ. V nastaveniach je možné zvoliť si jazykový variant aplikácie a povoliť automatickú aktualizáciu aplikácie. Nastavujú sa tu aj správy (či na ne má byť vodič automaticky notifikovaný, aký zvuk ho má notifikovať a pod.). Aplikáciu môžete aj ohodnotiť a okomentovať prostredníctvom „Napíšte nám.

Stiahnite si aplikáciu Mobilný vodič