bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Doplnili sme do modulu prepráv ďalšie skvelé funkcie. Zobrazíte si aktuálne údaje o vozidle priamo v Dispečerskej plachte, zoptimalizujete si trasu prepravy jediným klinutím, okamžite poznáte adresu aktuálnej polohy vozidla. Prečítajte si, čo všetko môžete využiť pre Vaše komfortné organizovanie prepráv.

info o vozidle na Dispečerskej plachte

Aktuálne informácie o vozidle v Dispečerskej plachte

Do dispečerskej plachty sme pridali aktuálne informácie o polohe a stave vozidla. Zobrazuje sa v nich aktuálna adresa polohy vozidla, čas a dátum, kedy bol zaznamenaný prvý a posledný pohyb vozidla, dĺžka poslednej prestávky, atď.

Aktuálna poloha vozidla na mape prepravy

ponuka na pravý klik na mapu

Na mape v detailných údajoch o preprave je možné zobraziť aktuálnu polohu vozidla, ktoré realizuje danú prepravu. Pozíciu vozidla je možné vidieť aj pri vytváraní novej prepravy. Stačí kliknúť pravým tlačidlom myši na mapu a zvoliť aktuálnu pozíciu vozidla. Pohodlne a rýchlo.

Adresa aktuálnej polohy vozidla

aktuálna adresa vozidla do políčka destinácie

Užitočnou funkciou je zápis aktuálnej pozície vozidla do destinácií. Ak vytvárate novú prepravu (alebo upravujete záznam existujúcej) a chcete zadať adresu miesta, kde sa momentálne vozidlo nachádza, stačí dvakrát kliknúť a adresa sa automaticky pridá.

Presun destinácie

V prípade, že ste zistili, že jednotlivé destinácie prepravy sú v nesprávnom poradí, stačí ak destináciu chytíte a presuniete na správne miesto. Časy spojené s prepravou sa automaticky prepočítajú.

Optimalizovanie trasy prepravy

Systém navrhne optimálnu trasu medzi jednotlivými destináciami a informuje aj o ušetrených km a čase.

destinácie a trasy návrh na optimalizáciu destinácií

Manuálna úprava času

Pri manuálnej úprave plánovaného času príchodu/odchodu do/z destinácie sa zobrazí tlačidlo krížik, ktorým v prípade potreby vypnete manuálnu úpravu a nastavíte automatický výpočet časov.

Pregenerovanie časov v destináciách pri presune začiatočnej destinácie

Ak sa stane, že preprava začína z iného miesta ako bolo plánované, je možné dodatočne upraviť toto miesto buď na mape  (presunutím bodu začiatku prepravy na miesto odkiaľ sa preprava skutočne začala) alebo v destináciách prepísaním adresy destinácie. Následne je potrebné stlačiť tlačidlo "Pregenerovať časy". Automaticky sa doplnia reálne časy, kedy na konkrétne destinácie vozidlo prišlo a kedy ich opustilo.

Zaujal Vás modul prepráv a mali by ste záujem ho vyskúšať? Stačí ak kontaktujete našu Zákaznícku podporu na +421918885588 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.