bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Už teraz na Vás čakajú nové monitorovacie jednotky – modely roku 2013, ktoré obsahujú viacero nových komponentov a vylepšení.

Monitorovacie zariadenia modelu 2013 majú nižšiu spotrebu elektrickej energie a väčšiu presnosť GPS. Obsahujú výkonnejšie GSM procesory, ktoré zabezpečujú lepšiu spoluprácu s GSM sieťou, a tým aj rýchlejší zber a prenos dát. Samotné jednotky podporujú prepojenie s  palubným počítačom vozidla, ako aj s viacerými prídavnými zariadeniami súčasne. Majiteľ vozidla tak má k dispozícii komplexné informácie o činnosti a stave vozidla a jeho doplnkov.

V roku 2013 sú Vám k dispozícii 3 typy monitorovacích zariadení. Najnižšiu verziu monitoringu predstavuje jednotka ALC Ultra Lite so základnými monitorovacími funkciami. Najlepší pomer cena/výkon ponúka jednotka ALC Lite, ktorá predstavuje v monitorovaní vozidiel štandard. ALC Ultra Lite aj ALC Lite sú vhodné pre všetky typy vozidiel. Pre kamióny, pracovné stroje a autobusy s požiadavkou na meranie paliva je k dispozícii jednotka ALC Medium, ktorá podporuje meranie paliva elektronickými sondami. Všetky jednotky sú aj vo verziách CAN, čo znamená, že zabezpečujú pripojenie monitorovacích zariadení na zbernicu palubného počítača.