bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Do mobilnej aplikácie Mobilný Dispečer sme pridali niekoľko nových funkcií. Týkajú sa mapy, knihy jázd a zoznamu vozidiel.

1. Premávka sa stala súčasťou mapy

Pridali sme na mapu jázd možnosť zobraziť si okrem aktuálnej polohy a trasy vozidla aj aktuálnu premávku. Je to veľmi užitočná funkcia, ktorú každý z nás rád využíva. Tak veríme, že vás poteší.

2. V bubline alebo pod mapou

Popis vozidla na mape sa zobrazuje v bubline pri ikonke vozidla. Pre tých z vás, ktorí nemáte radi bubliny, sme vytvorili inú možnosť zobrazenia popisu vozidla. Informácie o vozidle nájdete priamo pod mapou. Toto zobrazenie si aktivujete v Nastaveniach (kliknite na ikonku autíčka v ľavom hornom rohu a vyberte Nastavenia). Zobrazí sa ponuka niekoľkých nastavení. Popis v bubline na mape zrušíte tak, že kliknete na krížik pri „Detaily vozidla na mape v bubline“.

 

3. 2v1

Systém Dispečer dokáže identifikovať dvoch vodičov prihlásených vo vozidle. Tieto údaje sú získavané z Mobilného terminálu, ktorý môžu vodiči využívať vo vozidle, z tachografovej karty alebo manuálnych záznamoch v Knihe jázd. Mená oboch vodičov (pri dvojposádke) sú zobrazené v Zozname vozidiel a Knihe jázd. 


4. Skupiny vozidiel

Ak používateľ má rozdelené vozidlá do viacerých skupín, dokáže si ich po skupinách zobraziť aj v mobilnej aplikácii. Kliknutím na ikonku vozidla v ľavom hornom okne sa zobrazí menu pre ďalšiu prácu. Kliknite na Nastavenia a Skupiny vozidiel. Zobrazia sa skupiny áut, ktoré si používateľ vytvoril v systéme Dispečer.

5. Menu s ďalšími akciami

Keď dlhšie podržíte prstom na riadku konkrétneho vozidla v Zozname vozidiel, zobrazí sa okno s ďalšími akciami na vozidlo či vodiča. Ak je pri vodičovi zaevidované telefónne číslo, umožňuje aplikácia priamo vodičovi zavolať. V prípade, že je vo vozidle na ktoré sa zobrazilo menu Mobilný terminál, môžete vodičovi z Vášho telefónu poslať správu. Funkciu imobilizér na konkrétnom vozidle dokážete v mobile aktivovať a deaktivovať.

V prípade otázok kontaktujte našu Zákaznícku podporu na +421918 88 55 88 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..