bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Mobilná aplikácia Mobilný Dispečer si získava čoraz viac priaznivcov. Preto sme ju obohatili o ďalšie funkcie. Rozšírili sme údaje v Knihe jázd, doplnili alarmy a upozornenia, zrýchlili celú aplikáciu a pridali novinku autoalarm.

Alarmy a upozornenia

alarmy

Už aj mobilná aplikácia Mobilný Dispečer obsahuje zoznam vygenerovaných alarmov a upozornení. Viete presne, kedykde a aký alarm vznikol, ktorého vozidla sa týka a či ho už niekto riešil.

Doplnená Kniha jázd

Do Knihy jázd sa pridali ďalšie informácie o jazde vozidla ako priemerná rýchlosť a priemerná spotreba vozidla za danú jazdu. Vozidlá, z ktorých je možné snímať štatistické údaje zobrazujú aj vyhodnotenie štýlu jazdy. Toto hodnotenie sa zobrazuje priamo pre konkrétnu jazdu vozidla.

Optimalizácia aplikácie (nielen) pre tablety

Aplikácia je teraz rýchlejšia. Urýchlili sme jej štart a vylepšili aj zobrazovanie aplikácie pre tablety. Veď vyskúšajte otočiť aplikáciu naležato.

Autoalarm

Novú funkciu systému Dispečer na uzamknutie polohy vozidla nájdete nielen vo webovej aplikácii systému Dispečer ale i v tejto mobilnej. Stráži polohu vozidla vo Vami zvolenom časovom intervale. Akonáhle sa táto poloha zmení alebo vozidlo naštartuje, ste o tom okamžite informovaní. Notifikácia môže byť zobrazená priamo v systéme Dispečer, mobilnej aplikácie alebo odoslaná mailom či SMS správou. Viac o funkcii Autoalarm si môžete prečítať tu.

mobilné zariadenia