bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Modul riadenia prepráv je obľúbeným nástrojom, pomocou ktorého dopravné spoločnosti dokážu zvládnuť proces riadenia prepráv od vytvorenia objednávky až po fakturáciu. Snažíme sa, aby sa vám s ním dobre pracovalo, preto ho podľa vašich požiadaviek dopĺňame o nové informácie a funkcie.

1. Súhrnné informácie o preprave

Do spodnej časti okna, v ktorom sa editujú záznamy o preprave sme doplnili ďalšie užitočné informácie. Nájdete tam údaje o celkovom počte navrhovaných a skutočných kilometrov  ako i o plánovanom a skutočnom trvaní celej prepravy.

2. Texty v bublinke

Na záložke Destinácia pri vytváraní/editovaní prepravy sa zobrazujú pomocné texty alebo vysvetlivky. Konkrétne pri názve stĺpca STA, ATA, STD a ATD sa zobrazí po prejdení kurzoru myši na tento názov jeho bližší popis:

STA – Plánovaný čas príchodu

ATA – Skutočný čas príchodu

STD  - Plánovaný čas odchodu

ATD – Skutočný čas odchodu

3. Hviezdičky

Polia, ktoré musia byť pre plánovanie prepravy povinne vyplnené sme označili hviezdičkou. Pri vytváraní prepravy sú to políčka číslo prepravy a destinácie. Pri objednávke je to číslo objednávky, meno zákazníka a krajina/destinácia.

 Pre bližšie informácie kontaktujte našu Zákaznícku podporu na +421918 88 55 88 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..