bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Pridali sme na Mapu jázd nový stav vozidla, ktorý sa označuje červenou farbou. Ide o stav, kedy vozidlo nemá GPS signál alebo je jeho údaj o polohe starší ako 15 minút.

Mapa jázd systému Dispečer zobrazuje trasy vozidiel, ich aktuálnu polohustav. Pre prehľadné zobrazenie monitorovaných vozidiel je každý stav vozidla zobrazený na mape špecifickou farbou.

farba v pokoji - vozidlo stojí

farba v stoji - vozidlo stojí s naštartovaným motorom

farba v jazde - vozidlo aktívne jazdí; v tomto prípade sa pri vozidle zobrazí aj šípka označujúca smer jazdy

K týmto 3 farebným označeniam sme pridali ďalšie, ktoré identifikuje vozidlo bez GPS signálu alebo údajom o polohe starším ako 15 minút. Takéto vozidlo je označené červenou farbou farba straty a preškrtnutou ikonkou vozidla preškrtnúté vozidlo.

K situáciám, kedy vozidlo stratí GPS signál alebo má neaktuálny údaj o polohe môže dôjsť ak je vozidlo v podzemnej garáži, v hale, v tuneli, pri vysokej budove alebo kovovej budove. V prípade, že sa ikonka straty GPS signálu nachádza pri vozidle nepretržite, môže ísť o technickú poruchu na anténe vozidla alebo použitie GPS rušičky. Vtedy je potrebné kontaktovať naše oddelenie Zákazníckej podpory a preveriť vzniknutú situáciu.

Poznámka: Zobrazovanie nového stavu vozidla je možné zapnúť/vypnúť v Nastavenia - Správa užívateľov - Zoznam skupín užívateľov v systéme Dispečer.

mapa so všetkými stavmi

Pre bližšie informácie kontaktujte našu Zákaznícku podporu na +421918 88 55 88 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..