bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Upravili sme pre vás funkcie na Mape tak, aby ste sa medzi jednotlivými jazdami vedeli preklikávať čo najrýchlejšie.

Nová prehľadnejšia Mapa je tu! Filter pre výber časového obdobia na zobrazenie jázd teraz nájdete v hornej časti Mapy. Jednoduchým kliknutím si vyberiete požadovaný rozsah času, za ktorý sa vám na mape ukážu jazdy vybraného vozidla/vozidiel. Šípkami, ktoré obklopujú zadaný interval, si navyše môžete jediným kliknutím okamžite zobraziť na Mape všetky jazdy za predchádzajúce či nasledujúce obdobie.

Na Mape pribudli aj posuvné šípky, ktoré sa nachádzajú napravo od spomínaného filtra. Tieto šípky vám umožňujú rýchle prepínanie medzi jednotlivými jazdami - okrajovými šípkami si zvolíte prvú alebo poslednú jazdu za vybrané obdobie. Klikom na symbol krúžku si zobrazíte všetky jazdy a trojuholníky vám ukazujú predchádzajúcu/nasledujúcu jazdu. Pokiaľ si chcete prezerať informácie o aktuálne zobrazenej jazde, jediným klikom na poradové číslo jazdy (na obr. „10/14“) sa prepnete rovno do Knihy jázd.

K dispozícii máte navyše aj užitočné informačné okno, ktoré sa automaticky zobrazí, keď prejdete kurzorom na posuvné šípky. Okamžite máte informácie o tom, kde zobrazená jazda začala a kde bol jej koniec. Vidíte tiež odjazdenú vzdialenosť medzi týmito dvomi bodmi a trvanie jazdy.

Keď sa posúvate medzi konkrétnymi jazdami, tieto sa vám na mape automaticky približujú a vysvecujú sa nazeleno. Tmavomodrá farba zase znázorňuje, že vodič prechádzal v rámci jednej jazdy po trase opakovane. Všetky zapracované zmeny ešte viac šetria váš čas a práca s Mapou je pre užívateľov oveľa komfortnejšia.