bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Vďaka možnosti pridania prílohy k poistnej udalosti budete mať záznam o nehode a fotodokumentáciu na jednom mieste.

Život na cestách občas prináša aj tienisté stránky. Dopravná nehoda sa aspoň raz v živote pritrafí takmer každému z nás a systém Dispečer je tu aj na to, aby vám čo najviac uľahčil administratívne záležitosti spojené s poistnými udalosťami.

V záložke Agenda → Poistné udalosti máte pri vytváraní či upravovaní záznamu o nehode k dispozícii už aj aj časť „Prílohy“, kde si môžete pohodlne uložiť rozličné dokumenty súvisiace s priebehom poistnej udalosti.

Po kliknutí na záložku „Prílohy“ sa zobrazí výzva na vloženie súborov. Príslušné dokumenty môžete pridať dvomi rôznymi spôsobmi. Kliknite na „Súbory vložte sem!“ a vyberte požadovaný dokument z disku počítača, alebo iného média, kde ho máte uložený. Pokiaľ máte súbor na obrazovke pred sebou, môžete využiť druhý spôsob. Stačí ho myšou potiahnuť do okna „Prílohy“ a dokument je zaevidovaný.

V záložke „Prílohy“ okamžite máte všetky nahraté súbory na jednom mieste, pričom pri obrázkoch vidíte aj ich náhľad. Či už ide o fotografie z miesta nehody alebo záznamy s ňou spojené, so systémom Dispečer budete mať všetko poruke na jednom mieste.