bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Na základe zmien spojených s vyplácaním minimálnej mzdy vodičovi vykonávajúcemu prácu v Rakúsku, sme pre vás v systéme Dispečer vytvorili špeciálny report Pracovný výkon vodiča v Rakúsku, v ktorom nájdete všetky potrebné informácie.

Od začiatku tohto roku je v platnosti nový zákon platný na území Rakúska, podobný ako v prípade Nemecka a Francúzska, týkajúci sa vyplácania minimálnej mzdy vodičovi. Vykonali sme preto potrebné zmeny v systéme Dispečer, aby ste mali prácu s reportovaním pracovného výkonu vodiča v Rakúsku čo najjednoduchšiu.

V reporte Prechody hraníc systému Dispečer máte možnosť vyexportovať PDF súbor s pracovným výkonom vodiča za vybrané obdobie zrealizovaný len v rámci Rakúska. Podmienkou správneho vygenerovania súboru je priradenie vodiča k vozidlu v Knihe jázd a vygenerovanie mu cestovných náhrad v systéme Dispečer. Súbor s pracovným výkonom vodiča v Rakúsku je v nemeckej jazykovej variante, takže ak potrebujete deklarovať výkon vodiča úradom, stačí pár kliknutí v systéme a materiály máte pripravené.

 Pre bližšie informácie kontaktujte našu Zákaznícku podporu na +421918 88 55 88 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..