bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Vytvorili sme pre vás nový report Náklady. Všetky náklady spojené s prevádzkou Vášho vozidla ako sú tankovania, údržba vozidla, diaľničné poplatky, a iné, nájdete na jednom mieste.

Report Náklady je súčasťou Agendy systému Dispečer. Obsahuje náklady, ktoré sa viažu ku konkrétnemu vozidlu. Zaznamenávajú sa tankovania vozidla, náklady zo servisných udalostí ako EK, STK, z údržby vozidla, diaľničných poplatkov, a podobne.

tankovacie spoločnosti

Tankovania vozidla sa vkladajú alebo importujú priamo v reporte Náklady. Údaje z bločkov (dátum tankovania, krajina, celková cena) sa priradia pod konkrétne vozidlo. Ak sa importuje súbor z tankovacej spoločnosti, jednoducho sa len vloží do systému. Pri vozidlách, v ktorých sa meria hladina paliva prostredníctvom palivovej sondy systém porovná údaje z vloženého tankovania a z palivovej sondy. Takto sa veľmi rýchlo odhalia prípadné nezrovnalosti v tankovaniach vozidla.

Náklady týkajúce sa servisnej udalosti sa automaticky zaznamenávajú aj do reportu Náklady. To znamená, že stačí mať zaznamenanú udalosť v Servisnej agende aj s konkrétnou sumou a systém automaticky tento záznam zobrazí aj v Nákladoch konkrétneho vozidla.

Prostredníctvom reportu Náklady máte prehľad o tom, koľko peňazí vynakladáte mesačne na svoje vozidlo, prípadne celý vozový park a ktoré položky Vás stoja najviac.

Pre bližšie informácie kontaktujte našu Zákaznícku podporu na +421918 88 55 88 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..