bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Nadviazali sme spoluprácu so spoločnosťou Gefco s.r.o., s ktorou sme prepojili náš systém. Všetci naši zákazníci, ktorí sú dopravcami spoločnosti Gefco, tak majú možnosť zviditeľniť svoje vozidlá tejto spoločnosti.

Postup prepojenia je veľmi jednoduchý.

1. Kliknete na záložku „Nastavenia“.

2. V paneli na pravej strane kliknete na „Prepojenie systémov".

3. Zobrazí sa panel, v ktorom je možné zrealizovať prepojenie systému Dispečer a Gefco.

4. Zaškrtnutím políčka „Aktívny“ a doplnením prihlasovacích údajov (získané z spoločnosti Gefco) sa potvrdením cez tlačidlo „Uložiť“ vytvorí v sysytéme skupina vozidiel s názvom "Gefco Slovakia s.r.o.“.

5. Systém Vás následne upozorní, že je potrebné naplniť túto skupinu vozidlami, ktoré majú byť so spoločnosťou Gefco prepojené.

6. Skupinu vozidiel „Gefco Slovakia s.r.o.“ nájdete v Nastavenia - Správa vozidiel - Zoznam skupín vozidiel.

7. Po otvorení tejto skupiny vozidiel stačí označiť vozidlá v ľavej tabuľke a presunúť ich pomocou šípky do pravej tabuľky.

8. Ak chcete aby sa táto tabuľka v budúcnosti napĺňala priamo zo Zoznamu vozidiel, stačí pod tabuľkou zaškrtnúť „Napĺňanie skupiny v zozname vozidiel“ a ako názov stĺpca napísať napr. „Gefco“.

9. Kliknutém na tlačidlo „Uložiť“ potvrdíte zmeny.

Pre bližšie informácie kontaktujte našu Zákaznícku podporu na +421918 88 55 88 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..