bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Naši zákazníci, ktorí monitorujú svoje vozidlá systémom Dispečer, a súčasne využívajú systém spoločnosti TimoCom, majú teraz  výhodnejšie podmienky pre získanie nových objednávok na prepravu! 

V spolupráci so spoločnosťou Timocou sme pre Vás vytvorili prepojenie, výhodou  ktorého je ztransparentnenie prepravy a poskytnutie dôveryhodnej informácie o polohe prepravovaného tovaru. 

Prepojenie so systémom Timocom si môže zrealizovať každý klient priamo v systéme Dispečer. Prepojenie je aktívne len vtedy, keď ho sám klient v systéme Dispečer nastaví. Postup je veľmi jednoduchý:

1. Kliknete na záložku „Nastavenia".

2. V paneli na pravej strane kliknete na „Prepojenie systémov“.

3. Zobrazí sa panel, v ktorom je možné zaškrtnúť políčko „Aktívny“ pre prepojenie systému TimoCom.

4. Zaškrtnutím tohto políčka a potvrdením cez tlačidlo „Uložiť“ sa vytvorí skupina vozidiel s názvom „TimoCom“.

5. Systém Vás následne upozorní, že je potrebné naplniť túto skupinu vozidlami, ktoré majú byť so spoločnosťou TimoCom prepojené.

6. Skupinu vozidiel „TimoCom“ nájdete v Nastavenia - Správa vozidiel - Zoznam skupín vozidiel.

7. Po otvorení tejto skupiny vozidiel stačí označiť vozidlá v ľavej tabuľke a presunúť ich pomocou šípky do pravej tabuľky.

8. Ak chcete aby sa táto tabuľka napĺňala priamo zo Zoznamu vozidiel, stačí pod tabuľkou zaškrtnúť „Napĺňanie skupiny v zozname vozidiel“ a ako názov stĺpca napísať napr. „TimoCom“.

9. Kliknutím na tlačidlo „Uložiť“ potvrdíte zmeny.

Pre bližšie informácie kontaktujte našu Zákaznícku podporu na +421918 88 55 88 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..