bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Nemusíte vodičovi posielať informácie k preprave! Vytvorte si prepravu v systéme Dispečer a Váš vodič ju v mobilnom termináli automaticky uvidí. A nielen to! Navigácia ho do jednotlivých destinácií hneď aj nasmeruje. Nová funkcia bude dostupná už začiatkom augusta 2015!

Mobilný terminál ako multifunkčné zariadenie slúži na komunikáciu medzi vodičom a dispečerom. Ponúka možnosť fotografovania (napr. tovar, škodová udalosť na vozidle), definovania typu a stavu jazdy a môže obsahovať aj navigáciu. Novinkou v mobilnom termináli bude modul Prepravy. Ak používate v systéme Dispečer modul Prepravy, môžete Vášho vodiča informovať o všetkých prepravách týkajúcich sa vozidla na ktorom jazdí.

hlavné menu s prepravami

To znamená, že ak vytvoríte prepravu na konkrétne vozidlo (v ktorom sa nachádza mobilný terminál) v systéme Dispečer, uvidí aj vodič záznamy k tejto preprave. Nemusíte mu teda posielať správy s údajmi, vodič ich má k dispozícii automaticky. A ak má aj navigáciu, nasmeruje sa k destináciám priamo z modulu „Prepravy“.

preprava

Pre bližšie informácie kontaktujte našu Zákaznícku podporu na +421918 88 55 88 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..