bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Neustále napredovanie, orientácia na zákazníka a poskytovanie špičkových riešení. To sú hodnoty, ktoré nás spájajú s našou materskou spoločnosťou W.A.G. payment solutions a.s., vystupujúcou pod značkou Eurowag. Našu vynikajúcu spoluprácu sme pretavili aj do sloganu, ktorý sa stal súčasťou nášho nového loga.

Rok 2018 sa do histórie našej firmy zapíše ako jedinečný a prevratný. Už jeho začiatkom sme sa stali súčasťou skupiny W.A.G. payment solutions a.s., ktorá ponúka integrované platobné riešenia pre cestnú mobilitu v Európe. A zatiaľ čo značka Eurowag bola donedávna spájaná najmä s výhodnými cenami pohonných hmôt, službami pre výber mýta, či refundáciou daní, aj vďaka nám je v posledných mesiacoch čoraz viac skloňovaná taktiež v súvislosti so špičkovými telematickými riešeniami a vývojom novej palubnej jednotky pripravenej na EETS (Európska služba elektronického mýta).

So začlenením sa do úplne nového poľa možností vznikla aj potreba dať najavo svoju príslušnosť k skupine, s ktorou sa stotožňujeme – ako po hodnotovej a ľudskej stránke, tak aj v oblasti pracovného nasadenia, ktoré sa odráža vo vynikajúcej spolupráci s našimi novými kolegami. Aj preto sme sa spoločne rozhodli pre inováciu loga Dispečer.sk, ktoré odteraz budete „mať na očiach“ so sloganom „Powered by EUROWAG“. 

Evolúciu svojej identity v týchto dňoch zažíva aj samotný Eurowag, ktorý prichádza nielen s novým vzhľadom loga, ale zároveň zdokonaľuje celý svoj vizuál. So širokým portfóliom produktov a riešení najrýchlejšie rastúceho poskytovateľa služieb mobility v Európe sa môžete oboznámiť aj vy. Pozrite si jeho novú, vizuálne zaujímavú webstránku kliknutím na www.eurowag.com.  

Veríme, že naši zákazníci sa s vynoveným logom rýchlo stotožnia, a že odkaz, ktorý v sebe naše logo odteraz zahŕňa, bude aj naďalej symbolom úsilia, ktoré vkladáme do spolupráce s Eurowagom preto, aby sme vám aj naďalej poskytovali najkvalitnejšie telematické služby na európskom trhu.