bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Nové monitorovacie jednotky poskytujú ešte viac informácií o vodičovi a jeho výkone. A vďaka letnej zľave na ne dostanete super cenu!

Naši zákazníci sú už zvyknutí na to, že systém Dispečer vďaka nášmu rýchlemu vývoju neustále napreduje. Aby sme vám aj naďalej mohli poskytovať informácie o vašom vozovom parku v plnom rozsahu, odporúčame vám zakúpiť si novú monitorovaciu jednotku. Monitorovacie jednotky, ktoré sú staršie ako 10 rokov, totiž už nie sú stopercentne podporované novou technológiou.

Vďaka novým monitorovacím jednotkám budete mať k dispozícii kompletné informácie o vodičovi a jeho výkone, ktoré sú vyčítavané z tachografu a z palubného počítača. Nové monitorovacie jednotky vám navyše prinášajú vyššiu kapacitu pamäte na uchovávanie dát a oveľa väčší výkon oproti doterajším zariadeniam.

 

POZOR, LETNÁ AKCIA!

  • pri kúpe 3 - 6 jednotiek dostanete na každú jednotku 5% zľavu
  • pri kúpe 7 - 10 jednotiek dostanete na každú jednotku 10% zľavu
  • pri kúpe 11 a viac jednotiek dostanete na každú jednotku 15% zľavu

 

 Ako získate svoje nové monitorovacie jednotky výhodnejšie?

Stačí, ak kontaktujte naše ekonomické oddelenie na telefónnom čísle 0917 55 77 55 alebo na e-mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Letná akcia platí od 1. júla 2019 do 30. septembra 2019. Zľava sa uplatní pri jednorazovej objednávke daného počtu kusov, a to aj v prípade, že ich montáž na vozidlá si naplánujete na neskorší termín.

 

Máte záujem o sťahovanie tachografov na diaľku? Čítajte ďalej!

Už čoskoro vám ponúkneme aj možnosť sťahovať si svoje tachografy bez nutnosti fyzického kontaktu s vašimi vozidlami. Myslite na to už teraz! Pokiaľ plánujete v budúcnosti využívať práve sťahovanie tachografov na diaľku, objednajte si monitorovacie jednotky, ktoré budú podporovať aj túto novú funkcionalitu. A poponáhľajte sa! Letná akcia platí aj na tieto úplne nové jednotky!