bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Evidenciu nákladov vozidla v systéme Dispečer nemusíme špeciálne predstavovať. Zaznamenávajú sa v nej rôzne typy nákladov viažucich sa k vozidlu a jeho prevádzke. Máte prehľad o financiách vynaložených na tankovanie, servisy, mýto, diaľničné poplatky, poistky Vašich vozidiel.

Novinkou, o ktorú sa „Náklady“ obohatili, je evidencia nákladov na návesy, ktoré nie sú monitorované systémom Dispečer. Takýto náves si jednoducho pridáte v záložke Nastavenia – Správa vozidiel – Evidencia vozidiel. Vytvorený náves sa automaticky zobrazí v ponuke vozidiel pri evidovaní nákladu.

Náklady na vozidlo sa evidujú v systéme Dispečer v Agenda – Náklady. V prehľadnej tabuľke viete presne, koľko financií bolo vynaložených na jednotlivé vozidlá, prípadne celý vozový park.

Okrem webovej aplikácie systému Dispečer je možné evidovať náklady aj prostredníctvom mobilnej aplikácie Mobilný Dispečer. Systémy sú vzájomne prepojené, takže náklad zaevidovaný v mobilnej aplikácii sa zobrazí aj v systéme Dispečer a opačne.

V prípade otázok kontaktujte našu Zákaznícku podporu na +421918 88 55 88 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..