bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Prerobili sme Štatistiky jázd tak, aby sa v nich užívatelia orientovali rýchlo a jednoducho.

Sme radi, že jedným z najnavštevovanejších reportov systému Dispečer sú dlhodobo Štatistiky jázd. A keďže zdokonaľovanie nášho systému je nielen našou záľubou, ale aj poslaním, rozhodli sme sa priniesť vám ešte lepšiu verziu tejto obľúbenej časti.

Štatistiky jázd prinášajú štyri rôzne pohľady na to, ako jazdia vaši vodiči. Po kliknutí na Reporty → Štatistiky jázd sa vám ako prvá zobrazí záložka „Po dňoch“. Tá prináša komplexné informácie o jazdách vybraného vozidla (prípadne všetkých vozidiel dokopy) za dané obdobie. Pokiaľ si vo filtri vyberiete konkrétneho vodiča, budú sa vám zobrazovať výlučne jeho jazdy. V záložke „Po dňoch“ a rovnako aj v druhej záložke „Po mesiacoch“ nájdete užitočné informácie ako trvanie jazdy, maximálna a priemerná rýchlosť vozidla, množstvo natankovaného paliva, či celková a priemerná spotreba paliva a mnohé ďalšie.

Pokiaľ pri výbere vozidla necháte filter s menami vodičov v stave „Vybrať vodiča“, v záložke „Po vodičoch“ sa zobrazia jazdy pre každého vodiča, ktorý v danom časovom období používal vozidlo.

Report „Súhrnné informácie“ je zo všetkých spomínaných najkomplexnejší. Podáva ucelený obraz o jazdách za vybraný časový interval v troch prehľadných častiach.

V sekcii „POHYB“ nájdete napr. informácie o počiatočnom a konečnom stave tachometra, o tom, koľko jázd bolo za dané obdobie zrealizovaných, alebo o maximálnej či priemernej rýchlosti vozidla.

Tabuľka „ČAS“ vás oboznámi s časom státia vozidla počas zrealizovaných jázd, ale aj o tom, koľko času strávilo vozidlo v zápche, koľko trvali všetky jazdy spolu, alebo ako dlho išiel motor naprázdno.

V časti „SPOTREBA“ si viete porovnať stav načerpaného paliva podľa bločkov a podľa palubného počítača. Môžete si tu tiež pozrieť priemernú spotrebu – skutočnú a teoretickú. Túto tabuľku uzatvára informácia o nadspotrebe.