bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

V Zozname vozidiel nájdete informácie o výkone vodiča získané z tachografu vozidla. Zobrazujú sa informácie o zostávajúcom čase 9 hodinovej jazdy a 13 hodinového výkonu, ako i dĺžka prestávky.

Stav vodiča obsahuje informácie o zostávajúcom čase jazdy/zostávajúcom čase výkonu vodiča, prípadne aj oboch vodičov ak ide o dvojposádku. Vrchný farebný pásik, ktorý sa zobrazuje v bunke označuje prebiehajúci výkon alebo jazdu. Podľa času, ktorý zostáva je pásik zelený, oranžový (zostáva menej ako 1 hodinu) alebo červený (uplynul čas výkonu). Okrem toho sa môže zobraziť na spodnej časti bunky oranžový pásik, ktorý označuje čas aktuálne prebiehajúcej prestávky.

 

Stav konkrétneho vodiča obsahuje aj detailnejšie informácie. Zobrazia sa v okne keď sa prejde myšou na bunku stavu vodiča. V okne je zobrazený uplynutý vs. zostávajúci čas z 9 hodinovej jazdy a 13 hodinového výkonu. Okrem toho sa zobrazuje čas trvania aktuálnej jazdy, čas trvania posledného denného odpočinku a čas poslednej aktualizácie stavu. Ak si chcete výkon vodiča pozrieť detailnejšie, kliknite na meno vodiča v Zozname vozidiel. Zobrazí sa Vám jeho karta, na ktorej nájdete jeho výkon.