bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Vyvinuli sme pre vás novú funkciu stráženia polohy vášho vozidla s názvom Autoalarm. Funkcia umožňuje uzamknúť aktuálnu polohu vozidla kedykoľvek na vami zvolený časAk je autoalarm na vozidle aktivovaný a poloha vozidla sa zmení, prípadne vozidlo naštartuje, ste o tejto situácii okamžite informovaní.

Alarm sa zobrazí priamo v systéme Dispečer, a súčasne v mobilnej aplikácii Mobilný Dispečer (len vo verzii pre mobilné zariadenia s operačným systém Android). Môže byť odoslaný aj emailom či SMS správou na preddefinované telefónne číslo. Funkciu Autoalarm si môžete aktivovať nielen vo webovej aplikácii ale i aplikácii Mobilný Dispečer. A to pre každé vozidlo osobitne.

Systém ponúka niekoľko možností ako vozidlo strážiť.

1. okamžitá aktivácia autoalarmu – priamo v systéme si tlačidlom uzamknete/odomknete aktuálnu polohu vozidla, čím sa automaticky aktivuje/deaktivuje funkcia autoalarm

2. vlastný rozvrh – vytvorenie rozvrhu pre aktiváciu autoalarmu je vhodné najmä pri potrebe pravidelného stráženia polohy vozidla (napr. každú noc od 22:00-06:00). Rozvrh je možné upraviť podľa potrieb každého používateľa. Takýmto spôsobom môžete mať aktivovaný autoalarm cez víkend, cez pracovné dni, celý týždeň alebo každý deň podľa toho ako potrebujete.

Ak by ste mali záujem aktivovať Autoalarm na Vašom vozidle, kontaktujte prosím naše zákaznícke centrum emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.