bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

V prípade dodávkových vozidiel ponúka systém Dispečer množstvo užitočných reportov a funkcií, ktoré zjednodušujú správu vozidla. Využívate všetko, čo Vám systém ponúka?

Pri monitorovaní dodávok je hlavným rozdielom oproti ostatným typom vozidiel zameranie sa na detailné sledovanie teploty nákladného priestoru a prevážaného tovaru. Monitoruje sa práca chladiarenského agregátu a deteguje stav dverí nákladného priestoru.

Kdekoľvek vo vozidle je možné umiestniť až 4 teplotné senzory, ktoré nepretržite monitorujú teplotu vozidla a prepravovaného tovaru. Údaje z teplotných senzorov sa v reálnom čase zobrazujú priamo v systéme Dispečer. Súčasne sa automaticky vytvárajú reporty deklarujúce priebehy teplôt. Report o teplote má niekoľko podôb. Môžete si ho zobraziť podľa jázd, podľa dní, v grafe alebo ako tabuľku so všetkými záznamami. S grafom teploty je spojená aj mapa jazdy konkrétneho vozidla. Ak kliknete na konkrétny údaj v grafe teploty, automaticky sa zobrazí na mape miesto, kde bola daná teplota dosiahnutá.

Pre komplexný prehľad o stave podmienok prepravy tovaru vo Vašom nákladnom priestore Vás systém Dispečer vie informovať aj o stave chladiarenského agregátu. Znamená to, že presne viete, kedy bolo zariadenie zapnuté a ako dlho pracovalo. Okrem toho sa deteguje aj stav dvier nákladného priestoru. Viete, či sú otvorené alebo zatvorené ako aj to, ako dlho boli otvorené.
dodávka

Prečítajte si viac informácií o monitoringu dodávkových vozidiel.

Pre bližšie informácie kontaktujte našu Zákaznícku podporu na +421918 88 55 88 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..