bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Vytvorili sme nový produkt Bezpečnostná služba, ktorým získate prehľad o kontrolách a zabezpečení Vašich objektov, budov a areálov. Ak sídlite v areáli, ktorý stráži bezpečnostná služba alebo vrátnik, je tento produkt určený práve Vám.

Nový produkt Bezpečnostná služba sa skladá z identifikačného zariadenia, ktoré je možné umiestniť napríklad na stenu alebo dvere budovy, objektu alebo na iné miesto v areáli, kadiaľ má prechádzať osoba vykonávajúca obchôdzku. Pri každej obchôdzke sa osoba identifikuje, že miesto skontrolovala. Takýmto spôsobom sa zabezpečí, že práca bezpečnostnej služby je vykonávaná tak, ako má byť.

Súčasťou produktu Bezpečnostná služba je aj špeciálny report v systéme Dispečer, v ktorom je jednoznačne zaznamenané, kedy osoba vykonávajúca obchôdzku skontrolovala dané miesto. Výhodou systému je aj možnosť definovania časových intervalov. Napríklad objekt má byť skontrolovaný každú hodinu. Takto máte istotu, že o Vašu bezpečnosť ako i bezpečnosť Vášho majetku je riadne postarané.

Ak by ste sa chceli dozvedieť o produkte Bezpečnostná služba viac, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle +421917 02 02 02 alebo emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..