bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Už čoskoro budete môcť využívať nový Zoznam vozidiel systému Dispečer. Okrem toho, že bude prehľadnejší, bude obsahovať aj viac informácií a funkcií, ktoré Vám umožnia jednoduchšie pracovať s vozidlom.

Väčší prehľad vo vozidlách

Najviditeľnejšou zmenou v systéme bude rozdelenie vozidiel a skupiny vozidiel na samostatné záložky. Okrem ľubovoľnej skupiny vozidiel bude možné umiestniť na samostatnú záložku aj skupinu návesov. Systém bude umožňovať veľmi jednoducho pripojiť/odpojiť náves k vozidlu, ako aj sledovať jeho aktuálny stav a technické parametre.

Detailné informácie týkajúce sa vozidla

V zozname vozidiel sa Vám budú automaticky zobrazovať aj upozornenia na blížiace sa udalosti týkajúce sa údržby a prevádzky vozidla. V prípade potreby si budete môcť zobraziť aj kartu vozidla, kde sa nachádzajú informácie o jeho vyťaženosti a technickom stave.

Rýchle prekliky na ostatné podstránky

Pomocou rýchlych preklikov sa budete môcť dostať zo Zoznamu vozidiel na ostatné podstránky systému ako napríklad Kniha jázd, Mapy jázd, report PHM, Servisné a Poistné udalosti alebo Zoznam vodičov. A aj v novom Zozname vozidiel nájdete funkciu priameho kontaktovania vodiča pomocou poslania správy do mobilného terminálu, či zobrazenie aktuálnej vyťaženosti vozidla v daný deň. Veľa možností bude poskytovať aj pravý klik na Zoznam vozidiel, kedy sa zobrazí zoznam akcií pre ďalšiu prácu s vozidlom.

Pre bližšie informácie kontaktujte našu Zákaznícku podporu na +421918 88 55 88 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..