bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Sledujte aktuálnu teplotu svojho vozidla kedykoľvek potrebujete! V novom reporte Teploty nájdete grafické priebehy teplôt, štatistiky, ako aj údaje o teplotách spojených s trasou vozidla.

Nový report Teploty je určený pre majiteľov chladiarenských a mraziarenských vozidiel, ktorí potrebujú nepretržite snímať teplotný stav vo vozidle a poskytovať tieto záznamy ďalej svojím klientom. Monitorovacie zariadenie umožňuje zaznamenávanie teploty zo 4 teplotných senzorov, ktoré môžu byť umiestnené kdekoľvek vo vozidle. Údaje o teplote si môžete zobraziť napríklad po dňoch, kde sa zobrazí minimálna, priemerná a maximálna teplota, po  jazdách, kde sa zobrazí teplota aj miesto a čas príchodu a odchodu a s grafom, detailný pohľad kde sú zobrazené hodnoty teplôt v niekoľkominútových intervaloch alebo v grafickom pohľade, kde vidíte nasnímanú teplotu nielen v konkrétnom čase, ale aj na konkrétnom mieste vyznačenom na mape. Výstupy o priebehu teploty sa zo systému vytvoria v sekunde a môžu sa využiť ako doklad o priebehu teploty pre Vašich klientov.

dodvka2

Pre bližšie informácie kontaktujte našu Zákaznícku podporu na +421918 88 55 88 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..