bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Monitorovanie pracovných strojov a špeciálnych mechanizmov si vyžaduje individuálny prístup a riešenie pre každý jeden stroj samostatne. Využívate na nich všetko, čo máte v systéme Dispečer k dispozícii?

Monitorovanie pracovných strojov má v porovnaní s monitorovaním osobných alebo nákladných vozidiel svoje osobitosti. Preto je aj systém Dispečer upravený tak, aby Vám poskytoval všetky informácie spojené s prevádzkou pracovných strojov a špeciálnych mechanizmov. Informáciami, ktoré sa získavajú o vozidle bez ohľadu na to, či ide o nákladné vozidlo alebo pracovný stroj sú názovstav daného stroja. Znamená to, že viete, či stroj pracuje, aká je jeho aktuálna poloha, prípadne trasa, aktuálna rýchlosťstav motohodín. Všetky spomínané údaje sa zobrazujú aj v automaticky generovanej Knihe jázd.

Okrem základných údajov o prevádzke stroja môžete sledovať aj prácu prídavného zariadenia, ktorým môže byť napríklad hydraulická ruka alebo iné zariadenie na danom mechanizme. Ak je to na pracovnom stroji možné, môže sa umiestniť do nádrže palivová sonda, ktorou sa nepretržite meria hladina paliva, ako aj jej príbytok a úbytok. Na základe údajov o palive sa vypočítava spotreba pracovného stroja.

Pri konkrétnom stroji si môžete zobraziť aj jeho graf vyťaženosti za vybrané obdobie, prípadne sledovať tento údaj v reporte Vyťaženosť vozidla. Užitočnou informáciou je určite aj meno strojníka, ktorý momentálne na stroji pracuje.

Pre bližšie informácie kontaktujte našu Zákaznícku podporu na +421918 88 55 88 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..