bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Kedy  a kde vaše vozidlo bolo v dopravnej zápche, ako dlho v nej bolo a koľko kilometrov prešlo. Tieto údaje nájdete zobrazené priamo pri jazde v Knihe jázd a v Dispečerskej plachte Modulu riadenia prepráv.

Kniha jázd obsahuje niekoľko pohľadov na jazdy vozidla. Výkon vozidla si môžete zobraziť po jazdách, po dňoch, v grafe vyťaženosti, detailnom a súhrnnom pohľade. Údaje o trvaní a dráhe prejdenej v dopravnej zápche sa zobrazujú v každom pohľade.

V detailnom pohľade a grafe vyťaženosti sa žltou farbou zobrazuje dráha a čas strávený v zápche. Priamo z grafu si zobrazíte presnú polohu, kde vozidlo v zápche stálo.

Tip: V prípade potreby viete dokladovať, koľko času strávilo vozidlo pri realizácii prepravy v dopravnej zápche. Okrem knihy jázd totiž nájdete tento údaj aj v aktuálnych informáciách o vozidle v Dispečerskej plachte!

kj detailný pohľad so zápchou

Pre bližšie informácie kontaktujte našu Zákaznícku podporu na +421918 88 55 88 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..