bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

„Pneumatiky“ teraz tvoria samostatnú záložku Servisnej agendy a prinášajú kompletný prehľad o stave všetkých založených, uskladnených a vyradených pneumatík.

Hovorí sa, že nie je podstatné, aby si človek všetko zapamätal. Dôležité je, aby ste vedeli, kde to máte hľadať. O tom, kde skladujete pneumatiky na jednotlivé vozidlá, ale aj to, ktoré sú aktuálne na vozidle založené, vás informuje samostatná záložka Pneumatiky, ktorú jednoducho nájdete v časti Agenda → Servisná agenda.

Filter vám umožňuje vybrať si, či chcete vidieť zoznam pneumatík pre všetky vozidlá, alebo pre jedno konkrétne vozidlo. Taktiež si môžete rýchlo zvoliť zobrazenie všetkých pneumatík, alebo len tých, ktoré sú aktuálne na vozidle/vozidlách založené či vyradené. 

Evidencia nových pneumatík je veľmi jednoduchá. Po stlačení tlačidla „Nakúpiť pneumatiky“ sa otvorí samostatné okno, kde v dvoch jednoduchých krokoch zadáte všetky parametre danej pneumatiky od výrobcu a taktiež jej nákupnú cenu.

Pri zmene ročného obdobia nie je nič jednoduchšie, ako pneumatiky na vozidle vymeniť. Stačí kliknúť na „Vymeniť pneumatiky“ a zo zoznamu vašich zaevidovaných pneumatík vybrať tie, ktoré boli založené na jednotlivé nápravy. Tie máte pre ešte väčší komfort znázornené aj graficky. Okrem dátumu výmeny zadáte už len cenu za tento úkon a evidencia nového stavu je pre dané vozidlo dokončená.   

Chcete vedieť, čo je na záložke Pneumatiky najlepšie? Nejde len o samotnú evidenciu pneumatík. V tejto časti sa o svojich pneumatikách totiž dozviete aj veľa užitočných informácií, ktoré systém Dispečer generuje automaticky. Získate prehľad o tom, koľko dní sa pneumatika používala a tiež, koľko kilometrov už má odjazdené v pomere k svojej maximálnej životnosti. A ak dbáte na presné počítanie nákladov, systém za vás vypočíta, koľko by mal stáť a koľko skutočne stál každý prejdený kilometer s nasadenou pneumatikou.