bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Do Zoznamu vozidiel sme pridali ikonky, ktoré zobrazujú informácie o výkone vodiča získané priamo z tachografu vozidla. Okamžite tak zistíte, či má vodič jazdu, odpočinok, prácu, prípadne či mu nezostáva menej ako 15 min. do 9 hodinového výkonu.

Pri vozidlách vybavených tachografom je možné snímať prostredníctvom monitorovacej jednotky stav výkonu vodiča ako je jazda, odpočinokpráca. Tieto údaje sa zobrazujú priamo v Zozname vozidiel pri mene vodiča.

Informácie z tachografu sa zobrazujú pri vozidlách, ktoré majú na tachograf napojené monitorovacie zariadenia a ktoré umožňujú tieto údaje snímať. Nie každé vozidlo a každý tachograf túto možnosť ponúka. Pri vozidlách, z ktorých sa tieto údaje získavajú sa okrem stavu výkonu vodiča z tachografu zobrazia aj upozornenia.

Nové ikonky o státí a jazde vozidla sú aj v stĺpci Stav v Zozname vozidiel. V systéme Dispečer ich nájdete aj na Mape, v Informáciách o jazde, pri aktívnej jazde v Knihe jázd a v Dispečerskej plachte Modulu riadenia prepráv.

 Pre bližšie informácie kontaktujte našu Zákaznícku podporu na +421918 88 55 88 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..