bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Začiatkom roku sme Vás informovali o tom, že z tachografu dokážeme zobrazovať v Zozname vozidiel aktuálny stav vodiča – jazda, práca, odpočinok. Teraz máme pre Vás ďalšiu novinku. Výkon vodiča za jednotlivé dni nájdete za posledných 7 dní priamo v karte vodiča.

Kliknutím na meno vodiča v Zozname vozidiel sa zobrazí jeho karta. Na nej v záložke „Výkon“ nájdete zobrazené stavy za jednotlivé dni aj s časovým intervalom odkedy dokedy trvali.

Výkon vodiča sa však nemusí zobrazovať pri každom vozidle, aj keď aktuálny stav vodiča sa zobrazí. Dôvodom môže byť buď to, že samotné vozidlo túto informáciu neponúka alebo to, že je vo vozidle nainštalovaná monitorovacia jednotka, ktorá nepodporuje zobrazenie historických údajov z tachografu. V prípade, že sa Vám takéto hlásenie zobrazí, je možno najvyšší čas monitorovacie zariadenie vymeniť. Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie na emailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na tel.č. 0917 02 02 02.