bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Z dôvodu zvyšovania kvality našich služieb sme zlepšili technológiu našich systémov – systému Dispečer aj Transport manager. Pomocou nového serverového vybavenia sme dosiahli ich stabilnejšiu prevádzku a dostupnosť 99,97 %.

Systém Dispečer a Transport manager sme vylepšili, zvýšili sme ich spoľahlivosť, urýchlili spracovanie dát a zlepšili dostupnosť údajov. Rozšírili sme náš systém o ďalšie serverové vybavenie, čo prinieslo hneď niekoľko pozitívnych zmien.

Technológia oboch systémov je postavená tak, že sú spustené na niekoľkých serveroch súčasne. Riziko výpadku systému je tak veľmi malé.  Ak by sa aj stalo, že niektorý zo serverov vypadne, ostatné ho bez problémov zastúpia. Pomocou týchto zmien sa zvýšila dostupnosť oboch systémov na 99,97%. Vylepšením technológie sa stali systémy Dispečer aj Transport manager spoľahlivejšie a zvýšil sa aj ich výpočtový výkon. Teraz sa získané dáta spracúvajú do reportov 10x rýchlejšie. V prípade systému Dispečer sa samotná Kniha jázd vygeneruje do 5 sekúnd od prijatia údajov z vozidla.

V súčasnosti zastrešuje naša technológia 16 000 monitorovaných vozidiel, 15 serverov, ktoré zabezpečujú vysoký výkon systémov a ich 99,97% dostupnosť. Využívame výdobytky doby, aby sme Vám mohli ponúknuť tie najlepšie služby na trhu.

elektrika2

Pre bližšie informácie kontaktujte našu Zákaznícku podporu na +421918 88 55 88 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..