bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Potrebujete vytvoriť prístup do systému Dispečer Vášmu zamestnancovi?
Ukážeme vám ako na toPočet vytvorených používateľských kont nie je obmedzený žiadnym limitom. Prístup môžete dať do systému komukoľvek potrebujete.

Každému používateľovi viete presne určiť, na čo všetko má v systéme právo. Predstavte si, že potrebujete vytvoriť prístup do systému Dispečer pre obchodníka Milana, ktorý má mať prístup z našich všetkých vozidiel len k osobným autám Auto 1 a Auto 2. V nasledujúcich 3 krokoch Vám ukážeme, ako takýto prístup jednoducho vytvoríte.

1. Vytvorte skupinu vozidiel (ak u vás ešte taká neexistuje) v ktorej sa budú nachádzať vozidlá, ku ktorým má mať náš Milan prístup. Nazvime ju „Autá obchodníkov“. Konkrétnu skupinu vozidiel si vo Vašom prípade vytvoríte v Nastaveniach – Správa vozidiel – Vytvoriť skupinu vozidiel.

Vytvorenie skupiny vozidiel

2. Vytvorte skupinu používateľov (Nastavenia – Správa užívateľov – Vytvoriť skupinu užívateľov) s názvom napr. „Obchodníci“, do ktorej neskôr nášho obchodníka Milana pridáme. Dôležité je skupine prideliť práva (napr. len zobrazovať Knihu jázd,...). Netreba zabudnúť ani na pripojenie skupiny vozidiel, ktorú má skupina používateľov vidieť. V našom prípade je to skupina vozidiel „Autá obchodníkov“.

Vytvorenie skupiny používateľov

3. Vytvorte používateľa (Nastavenia – Správa vozidiel – Zoznam užívateľov) Kliknutím na tlačidlo  sa zobrazí formulár do ktorého sa zapíše meno, priezvisko, email. V prihlasovacích údajoch sa vytvorí prihlasovacie meno a heslo, pod ktorým sa náš Milan do systému prihlási. V právach ho pridelíme do skupiny používateľov „Obchodníci“, do ktorej má patriť.

 Vyplnenie kontaktných údajov používateľa Nastavenie prihlasovacích údajov používateľa Nastavenie práv pre používateľa

4. Hotovo! Úspešne ste Milanovi vytvorili prístup do systému Dispečer!

V prípade otázok kontaktujte našu Zákaznícku podporu na +421918 88 55 88 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..