bg
Aktuality

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Výborná správa pre všetky autoškoly! Vaši žiaci sa do aplikácie Autoškola inštruktor odteraz môžu prihlasovať už aj pomocou PIN kódu.

Zažili ste už vy alebo niektorý z vašich inštruktorov situáciu, že ste mali v pláne so žiakom zahájiť jazdu, no zistili ste, že so sebou nemáte prihlasovací kľúč dallas? Odteraz už podobné okolnosti nebudú predstavovať problém. Žiak sa jednoducho prihlási prostredníctvom smartfónu do vašej aplikácie Autoškola inštruktor pomocou svojho PIN kódu. A jazda sa môže začať.

Ako žiak získa svoj jedinečný PIN kód? V systéme Dispečer v časti Nastavenia – Zoznam vodičov – Nový vodič vytvoríte Kartu vodiča tak, že vyplníte jeho identifikačné údaje, ako ste to robili doteraz. Na záložke Základné informácie pribudla možnosť „Vygeneruj PIN“. Po kliknutí na túto položku sa vám zobrazí jedinečné štvorčíslie, ktoré sa zároveň automaticky odošle žiakovi jeho e-mailovú adresu. 

Akonáhle má žiak svoj PIN kód, môže ho použiť pri prihlasovaní sa do mobilnej aplikácie Autoškola inštruktor. Inštruktor sa najprv vo svojom smartfóne prihlási na vozidlo, v ktorom bude prebiehať výučba žiaka a následne potvrdí možnosť „Prihlásiť žiaka“. Na displeji sa objaví výzva pre zadanie žiakovho PIN kódu.

Po zadaní správneho štvorčíslia vidíte na obrazovke meno žiaka a automaticky sa začne počítať čas praktickej výučby. Kedykoľvek počas hodiny máte možnosť kliknutím pridať k výučbe poznámku alebo ohodnotiť žiakov výkon príslušným počtom hviezdičiek od 1 do 5.

Po skončení praktickej vyučovacej hodiny stačí kliknúť na „Odhlásiť žiaka“ a počítanie času praktickej výučby sa zastaví. Pokiaľ žiaka neodhlásite do viac ako 140 minút od jeho prihlásenia, odhlásenie prebehne automaticky.

Keď inštruktor odjazdí vo vozidle, v ktorom je prihlásený, všetky potrebné jazdy so žiakmi, klikne na položku „Odhlásiť z vozidla“. Ak sa inštruktor z vozidla neodhlási po viac ako 5 hodinách od odhlásenia posledného žiaka, aplikácia ho z vozidla odhlási automaticky.

Nový spôsob prihlasovania žiaka do inštruktorovej aplikácie systému Dispečer úplne odstráni problémy so zabudnutým kľúčom dallas a šetrí váš i žiakov čas.