bg
Napísali o nás

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

"Systém ovplyvnil hlavne vodičov, ktorých odbremenil od vypisovania klasických kníh jázd. Dáta sú k dispozícii na počkanie, tým pádom máme všetko pod kontrolou z jedného miesta." 

Martin Palička, HESTA spol. s.r.o.

Spoločnosť Hesta pôsobí na slovenskom trhu výrobcov a predajcov okien už 20 rokov a patrí medzi najdlhšie pôsobiace firmy v tomto odvetví. Viac o jej úspechoch a pôsobení na slovenskom trhu prezradil pán Martin Palička.

Od začiatku vzniku spoločnosti je naším cieľom najvyššia kvalita výrobkov a maximálna spokojnosť našich zákazníkov. Investície do modernizácie technického ale aj softwarového vybavenia nás radia medzi popredných výrobcov na našom trhu. Čo sa týka objemu a kapacity výroby, patríme medzi štyroch najväčších výrobcov na Slovensku.

Široká škála produktov

Zákazník si v našej spoločnosti môže vybrať z množstva kvalitných produktov a doplnkov v oblasti okien a dverí. Najväčší dopyt zákazníkov je po plastových oknách, ktoré majú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti a taktiež množstvo možností farebných prevedení a dekorov. Plastové okná rôznych ekonomických tried (classic, standard, standard+, passive) vyrábame z kvalitných nemeckých profilových systémov od firmy Inoutic.

Taktiež sa zaoberáme výrobou a predajom hliníkových okien a dverí, ktoré majú dokonalý vzhľad a kvalitnú povrchovú úpravu. Tieto hliníkové systémy sa prevažne montujú na fasády firiem alebo domov, ktoré chcú vyzerať reprezentatívne, no nemajú vysoké požiadavky na tepelnoizolačné vlastnosti.

Najhorúcejším produktom z výroby našej firmy je technológia AluClip, ktorá spája tepelnoizolačné vlastnosti plastových okien s dokonalým vzhľadom hliníkových. Ide o hliníkové zaklápacie lišty, ktoré pri výrobe montujeme na klasické plastové okná. Tieto lišty sa dajú vyhotoviť v akomkoľvek farebnom prevedení práškovým lakovaním alebo potiahnutím fóliou s dekórom dreva. Vďaka tomu môžete realizovať akékoľvek dizajnové predstavy, ktoré sa týkajú vašich okien.

Najmodernejšia výroba a kvalita
graf-vyrobna-kapacita-hesta thumb

Vďaka najmodernejšiemu technologickému a softwarovému vybaveniu pochádzajúcemu prevažne z Nemecka sme schopní prispôsobiť sa cenovým tlakom domácej i zahraničnej konkurencie. Zväčšenie výrobných priestorov spolu s investíciami do technológií nám umožňuje vyrábať  500 okenných jednotiek za zmenu. Celková produkcia okenných jednotiek sa v posledných dvoch rokoch  zvýšila na úroveň 150 000 ks.

Predpokladom úspešného výrobku sú kvalitné výrobné zariadenia a zodpovední pracovníci, preto sa staráme o to, aby sme tieto dve veci skĺbili dohromady. Dôkazom toho je aj certifikát kvality ISO 9001, ktorý nám udelila nemecká certifikačná firma TÜV CERT. Výrobky sú navyše testované v štátnom skúšobnom ústave TSUS Bratislava. Vďaka tomu, že spĺňajú najprísnejšie technické normy, nám to umožňuje poskytovať zákazníkom na naše výrobky 5 ročnú záruku kvality.

Uľahčenie práce systémom DIspečer

Logistika našej firmy je postavená na rozvoze výrobkov na predajné miesta našich partnerov. Tieto miesta sa nachádzajú na území Slovenska, Českej republiky, Rakúska a Nemecka. Na prevoz výrobkov využívame vlastný vozový park. Náklady na prevádzku vozidiel a efektívna práca zamestnancov, to boli dôvody, prečo sme sa rozhodli vyhľadať systém na správu vozidiel. Vybrali sme si systém Dispečer a teraz môžeme naše vozidlá sledovať pravidelne a nepotrebujeme na to kopec papierov. Systém ovplyvnil hlavne vodičov, ktorých odbremenil od vypisovania klasických kníh jázd.
Dáta sú k dispozícii na počkanie, tým pádom máme všetko – tankovanie, počet najazdených kilometrov, servisné informácie,  pod kontrolou z jedného miesta.

p. Martin Palička

Transport a logistika  č. 5/2013, str. 9

Zobraziť článok v PDF